خاویار

تلاژن

قیمت خاویار

قیمت خاویار مرتب در لیست زیر به روز می شود. اگر در حال جست و جوی قیمت خاویار هستید در این مطلب قیمت بروز خاویار درج شده است و هر روز بروز می‌شود.

قیمت روز خاویار امروز:3 مرداد1403

تصویر عنوان قیمت سبد خرید

خاویار بلوگا امپریال شیشه 50گرمی

2,700,000 تومان

خاویار بلوگا شیشه 50 گرمی درجه یک

2,200,000 تومان

خاویار آسترا – ۱۰۰ گرمی

5,300,000 تومان

خاویار بلوگا امپریال شیشه 50گرمی صادراتی (پریمیوم)

3,600,000 تومان

خاویار بلوگا امپریال شیشه 100 گرمی صادراتی (پریمیوم)

5,900,000 تومان

خاویار بری 200 گرمی دژاردین

5,500,000 تومان

خاویار بری 50 گرمی رویال شیشه‌ای

1,700,000 تومان

خاویار بلوگا امپریال دژاردین 50گرمی صادراتی

3,600,000 تومان

خاویار بلوگا امپریال دژاردین 100گرمی صادراتی

6,100,000 تومان

خاویار آسترا – ۵۰ گرمی

2,900,000 تومان

خاویار بری رویال 50 گرمی دژاردین

1,700,000 تومان

خاویار بلوگا امپریال دژاردین 30 گرمی صادراتی

2,100,000 تومان

قیمت خاویار بلوگا

قیمت خاویار بلوگا مرتب در لیست زیر بروزرسانی میشود. خاویار بلوگا از بزرگ‌ترین ماهی که در آب‎های شیرین زندگی می‌کند، بنام فیل ماهی به دست می‌آید. تخم‌های این ماهی بسیار بزرگ، براق، نرم و به اندازه یک دانه نخود هستند. خاویار بلوگا معمولاً به رنگ خاکستری روشن تا مشکی می‌باشد. این نوع خاویار منبع سرشاری از پروتئین و انواع ویتامین‌ها، فسفر و اسیدهای چرب امگا سه می‌باشد و برای رژیم‌های غذایی هم بسیار مفید است. علاوه بر این، قیمت خاویار بلوگا در جهان نسبت به سایر انواع خاویار بیشتر است.

قیمت خاویار بری مرتب در لیست زیر بروزرسانی میشود. این نوع خاویار از ماهی خاویاری سیبری به دست می‌آید و با رنگ کرمی در سایزهای متوسط دسته‌بندی می‌شود. خاویار بری مقدار زیادی از اسیدهای چرب اشباع شده شامل اسیدهای چرب امگا سه را دارد به همین دلیل در عملکرد مغز و قلب نقش مهمی را ایفا می‌کند و از کمترین قیمت نسبت به سایر انواع خاویار برخوردار است.

قیمت خاویار آسترا در ایران به دلایلی مانند تولید محدود تقریباً بالا است.این خاویار از ماهی قره برون به دست می‌آید که در دریای خزر وجود دارد. این نوع ماهی از گونه تاس ماهیان بوده و خاویار آن به آسترا شهرت دارد.

 خاویار آسترا

 این نوع خاویار از تاس ماهی تولید می‌شود و رنگ آن از خاکستری روشن تا قهوه‌ای تیره است. تاس ماهی از بزرگ‌ترین ماهی‌های دریای خزر است و رتبه دوم در بین ماهیان خاویاری را دارد. این خاویار سرشار از ویتامین‌ها، آهن، کلسیم و اسیدهای چرب مغذی است که باعث سلامت بدن می‌شود و از خاویارهای پرتقاضا در جهان است؛ اما چون صید بیش از اندازه آن، این نوع ماهی را با خطر انقراض مواجه کرده است، صید آن محدود شده و همین دلیل برای افزایش قیمت این گونه شده است.

 چرا تخم خاویار از قیمت بالایی برخوردار است؟

 خاویار اصل ایرانی منبع سرشاری از ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی است که برای تقویت و سلامت بدن بسیار مفید است. البته در بازار خاویرهایی وجود دارند که از قیمت و کیفیت پایینی برخوردارند یا خاویارهایی که تقلبی هستند. برای تولید خاویار باید یک ماهی حداقل ده سال نگهداری شود تا خاویار به دست آمده و به بازار عرضه گردد. قیمت بالای تخم خاویار به دلیل خواص و مفید بودن آن است.

 قیمت بهترین نوع خاویار/ خاویار بلوگا

 در ایران بهترین نوع خاویار، خاویار بلوگا می‌باشد که قیمت آن بر اساس اندازه دانه‌های آن متفاوت است. به همان میزانی که قطر دانه‌های خاویار بزرگ‌تر باشد و دانه‌ها از هم جدا باشند، قیمت خاویار هم بیشتر است. خاویار بلوگا با کیفیتی قابل قبول و با قطر سه میلی‌متر در بازار بسته‌بندی شده و به فروش می‌رسد.

 قیمت ماهی سوروگا

خاویار سوروگا از ماهی اوزون برون تولید شده که بومی ایران است؛ اما این نوع خاویار در مقایسه با سایر خاویارها از دانه‌های کوچک‌تری برخوردار است. همچنین اندازه این ماهی نسبت به سایر ماهی‌ها هم کوچک‌تر بوده و قیمت آن از خاویار بلوگا هم کمتر است؛ چون فقط در فصول سرد سال وجود دارد.

 

 قیمت خاویار فشرده

 به خاویارهایی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند و دانه آنها به اندازه‌ای نیست که دسته‌بندی شوند، خاویار فشرده گفته می‌شود. خاویارهای فشرده در بسته‌بندی‌های جداگانه‌ای در بازار عرضه می‌شوند که نسبت به خاویار با کیفیت از قیمت کمتری هم برخوردارند؛ اما این نوع خاویار خواصی مانند سایر خاویارها دارد. این نوع خاویار بیشتر برای ماسک صورت استفاده می‌شود.

 قیمت خاویارهای ایرانی

 در ایران خاویارهای بسیاری تولید شده و برای فروش وارد بازار می‌شوند. هر خاویار بر اساس نام ماهی و ویژگی‌هایی که دارد قیمت‌گذاری می‌شود. فروش گرمی و کیلویی خاویار در هر سال با قیمت مناسب توسط شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی انجام می‌شود. دریای خزر به دلیل اینکه زیستگاه ماهیان خاویاری در ایران است، از موقعیت مهمی در کشور برخوردار است؛ اما بر اساس قوانین ماهیان خاویاری فقط در استخر و مراکز پرورشی تولید می‌شوند. قیمت خاویارهایی که برای مصرف داخلی تولید می‌شوند با فروش خارجی بسیار متفاوت است. قیمت هر کیلو خاویار از 24 میلیون شروع شده و بر اساس کیفیت و نوع ماهی متغیر است.

 قیمت خاویار در بازار اروپا

 تخم خاویار از خواص بسیاری برخوردار است و برای درمان بعضی از بیماری‌ها استفاده می‌شود. هر سال مقدار زیادی از خاویار ایرانی (بلوگا، بری) به کشورهای دیگر و خصوصاً کشورهای اروپایی صادر می‌شود. قیمت هر کیلو از خاویار صادر شده ایرانی معمولاً چیزی حدود 38 تا 80 میلیون تومان است.

تماس مستقیم (خرید خاویار)