خاویار

تلاژن

به خاویاریران خوش آمدید

درباره خاویار ایران

شرکت اطمینان آبزی ایرانیان با نام تجاری “تالاژن” یکی از معدود شرکت های توزیع کننده آبزیان است که با استفاده از تجربیات سنتی موجود و علم روز علمی طراحی، مشاوره، ساخت محصولات و ارائه خدمات با تکنولوژی جدید کار خود را آغاز کرده است. تیم مدیریت با سال ها تجربه تدریس آکادمیک در دانشگاه های ملی و بین المللی، همچنان علم این سال ها و تجربه مشاوره در شرکت های بزرگ را در خود جای داده است.

گالری

خاویار بلوگا

خاویار eluga با اختلاف بسیار باارزش ترین و گران ترین خاویار در بین تمام انواع خاویار است.
ماهیان خاویاری بلوگا (Huso huso) که منشأ آن دریای خزر است، بزرگ‌ترین و نرم‌ترین قلیه را در بین هر ماهیان خاویاری دارد.این تخم مرغ های درخشان با رنگ های مختلف از خاکستری روشن تا سیاه، یک کالای لوکس محسوب می شوند.

خرید خاویار اصل

خاویار قرمز

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خاویار ماهی قزل آلا آب شیرین در جهان است و به همین دلیل تخم قزل آلا در فصل تولید مثل (تکثیر) در کشور موجود است که به صورت تازه یا فرآوری شده به صورت خرده و عمده به فروش می رسد.قلیه ماهی قزل آلا که به خاویار سرخ معروف است به دلیل طعم، ارزش غذایی و اثرات سلامتی آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

photo_2021-12-14_18-17-53.jpg

خاویار سیبری

خاویار کلاسیک Siberisn Baerii نیز نامیده می شود. خاویار از Acipenser baerii استخراج می شود. خاویار Baerii یک قلیه با اندازه متوسط است و دارای طیف رنگی بین سیاه تا قهوه ای است. خاویار Talagene Baerii حدود ۳٫۵ درصد نمک دارد.

خاویار آسترا

خاویار Osetra یکی از خاویارهای پرطرفدار محسوب میشود که از ماهی چالباش یا قره برون استحصال میشود. این خاویار بسیار نادر و باارزش است و خاویار طلایی معروف در واقع یکی از خاویارهای این دسته است.رنگ خاویار آسترا از رنگ خاگستری تیره تا زیتونی می باشد. طعم دلچسب آن طرفدارهای منحصر به فرد دارد.

محصولات

 

 

سوالات متداول


 

از زمان ثبت سفارش چقدر طول می کشد تا خاویار به دست ما برسد؟

تحویل بین المللی

هزینه ارسال چقدر است؟

چگونه خاویار تا رسیدن به ما حمل می شود؟

به کدام کشورها خاویار صادر می کنید؟
 
خاویار بلوگا امپریال
 

 

خاویار بائری
 
خاویار بلوگا امپریال ویژه
 

ماهی آزاد دودی

 

تماس مستقیم (خرید خاویار)