خاویار

تلاژن

خرید خاویار آنلاین، و دانستی هایارزشمند و مهم آن است.

خرید خاویار آنلاین  توسط ده ها فروشگاه در سراسر کشور انجام می گیرد. خرید خاویار آنلاین و  قیمت بالای خاویار آن را به کالاهایی سودآور برای برای عرضه کننده و تولیدکننده کرده است. برخی از فروشندگان با  تجربه (تلاژن) برای برخورداری صحیح از خاویار ، تضمین محصولات اصلی و پیروی از قوانین بین المللی هستند که از ماهی خاویاری در معرض خطر محافظت می کنند.

بیشترین ارزش خاویار از ماهیان خاویاری در دریای خزر و دریای سیاه حاصل می شود ، اما ماهیان خاویاری و ماهی های دیگر در داخل کشور و برای تولید ماهی و خاویار پایدار تلاش می کنند. توجه داشته باشید که واژه خاویار به  تخمک فرآوری شده نمک زده شده ماهیان خاویاری گفته می شود. اگر به تخم درون شکم هر ماهی به غیر از ماهی خاویاری اشاره داشته باشد ، که در این صورت نام ماهی باید بر نام “خاویار” مانند “خاویار قزل آلا” باشد.

اگر می خواهید خاویار بخرید ، مطمئن شوید که چگونه می توانید خاویار را  به شیوه صحیح ذخیره و سرو کنید و این ظرافت بسیار فاسد و گران قیمت را در بهترین حالت خود نگه دارید. مغازه های زیر به دلیل فروش آنلاین محصولات با کیفیت ، شهرت کسب کرده اند.

از نظر محققان اسپانیایی دریافتند كه ماهی ماهی ، به خصوص ماهی قزل آلا یكی از بهترین منابع طبیعی امگا 3 است. امگا 3 به ویژه EPA و DHA با سطوح پایین تر افسردگی ، سلامت قلب و عروق و مغز ، ناباروری و بسیاری از بیماریهای مزمن مرتبط است.

اگر میل به ماهی ندارید ، خاویار می تواند جایگزین مناسبی باشد. به طور کلی ، امگا 3 در غده های بیشتر حیوانات بسیار متمرکز است. بنابراین ، این امر منطقی خواهد بود که خاویار در امگا 3 زیاد باشد. “” می گوید پل گرینبرگ ، نویسنده کتاب “امگا اصل” . اکثر خاویار آمریکا پایدار، بیش از حد.

و همه گران نیست. آنی بایرن، یک ماهی فروش از ساحلی دریایی در مینه سوتا، می گوید که او را حمل خاویار ماهی قزل آلا وحشی برای $ 19.99 برای 3.5oz و بدلفش برای 38 $ در هر اونس رسید. او می گوید خاویار ماهی قزل آلا آلاسکا بهترین مزه و بهترین ارزش است. بایرن توصیه می کند که به دنبال تخم مرغ هایی روشن ، شفاف و محکم باشید (تخم مرغ ها تقریباً شبیه کپسول ها هستند) و مانند اقیانوس بوی خود را می دهند: شور و روشن.

خاویارهای گران قیمت تمایل بیشتری به پیری دارند ، که این در درجه و عطر و طعم قوی تر آنها منعکس می شود ، و پتروسیان به مبتدیان پیشنهاد می کند به هر حال از این گزینه ها دوری کنند. “شما می خواهید کار راه خود را به نمرات بالاتر،” او می گوید.

با وجود آنچه ممکن است شنیده باشید ، پتروسیان می گوید ، خاویار خوب شور نیست. رویال اوسترا ، انواع خاویار ماهیان خاویاری ای که به گفته وی با اکثر نخل های تازه کار به خوبی ترکیب شده است ، لطیف و کمی مغذی است ، بدون طعم ماهی. پتروسیان می گوید: “عطر و طعم من بین یک پوست دریایی و صدف است.” یکی دیگر از خاویار سطح خوب ورودی کالوگا است. بسیاری از فروشندگان خاویار نمونه هایی را ارائه می دهند تا بتوانید طعم آنچه را می خواهید دریافت کنید.

و در حالی که پتروسیان ممکن است خاویار مانند پاپ کورن بخورد ، او خلوصی است که دوست دارد از آن به تنهایی لذت ببرد ، بدون قیچی ، تخم مرغ ، پیاز و یا هر یک از همراهان سنتی که به اعتقاد وی چاشنی لطیف خاویار را دارد. تنها احتیاط دیگر او: از وسایل نقره ای جلوگیری کنید ، که با ریو تعامل داشته و آنها را خراب می کند. به همین دلیل است که اغلب با یک قاشق کوچک مروارید مادری سرو می شود. اما به هر حال شما آن را می خورید ، “از آن نترسید ،” “در پایان روز لذت بردن از آن بسیار آسان است.”

آیا می خواهید بدانید که چگونه الكساندر پطروسیان ، یكی از برجسته ترین متخصصان جهان در زمینه خاویار ، دوست دارد كه آن را بخورد؟ مستقیم از قلع ، پیچیده شده بر روی نیمکت ، تماشای یک فیلم خوب است.

اگر تا به حال از خاویار به عنوان کرایه مسافرتهای تندرو یا رستورانهای پرمصرف ، که در کنار ترافل و شامپاین سرو شده اند ، فکر کرده اید ، شاید بخواهید نسخه Petavian را از Caviar و Chill امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)