خاویار

تلاژن

خرید خاویار اصل و آشنایی با خاویار تازه و با کیفیت از مراکز مطمئن

خرید خاویار اصل

خرید خاویار اصل یک دغدغه مهم برای دوستداران خاویار است. بسیاری از خریداران خاویار نگران این موضوع هستند که خاویاری که تهیه می کنند اصل است یا نه؟ ما در کنار شما هستیم تا یک خرید عالی و یک خاویاری با کیفیت بالا را تهیه کنید. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا از مطالب جذاب این مقاله بهره مند شوید.

شاید همه ما چه آن هایی که این ماده غذایی را مصرف کرده اند چه هنوز آن را تست نکرده اند نام خاویار سیاه را شنیده باشیم . بسیاری فقط خاویار را با یک قیمت بسیار بالا می شناسند که کلا باعث شده است از خرید آن صرفه نظر کنند. اما ما به شما راهکار های را معرفی می کنیم تا هم بیشتر با این ماده گرانباه آشنا شود هم بتوانید ان را در برنامه های غذایی خود بگنجانید.

خرید خاویار اصل
انواع خاویار

در بازار هر کالایی میتواند جنس فیک و بدل داشته باشد. خاویار هم از زمره غذاهایی دریایی است که علاوه بر کیفیت نامطلوب میتواند سود جویانی را بسمت تولید خاویار تقلبی بکشاند. خاویاری که با قیمتی بسیار پایین تر با موادی مصنوعی ساخته می شوند. اما ما به شما این نوید را می دهیم که درکنار شما هستیم تا یک تجربه خوب در خرید خاویار اصل و مصرف خاویار داشته باشید.

خاویاراصل چیست ؟

خاویار تخمک لقاح نیافته درون شکم ماهیان مولد خاویاری است. این تخمک ها قرار است که در آینده به ماهیان ریز و کوچک تبدیل شوند بنابراین سرشار از مواد مغذی هستند. این ماهیان قدمت بسیار بالایی دارند بنابراین دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند و دارای ارزش غذایی بالایی هم هستند. یعنی خاویار و گوشت ماهیان خاویاری نسبت به سایر غذا های دریایی ویژگی های منحصر بفرد و ارزشمند بسیاری دارند. در سراسر جهان ما 27 گونه ماهی خاویاری  در چهار جنس متفاوت داریم .

در ایران از 7 گونه ماهی خاویاری می توانید خرید خاویار اصل را انجام دهید.
در ایران شش گونه بومی و موهبت الهی دریاچه خزر وجود دارد از دو جنس Huso که فیل ماهی بلوگا  یک گونه ارزشمند از این جنس است. پنج گونه بومی دیگر به اضافه یک گونه وارد شده به آبزی پروری کشورمان از جنس Acipenser که شامل گونه های تاسماهی روسی یا چالباش، استرلیاد، ازونبرون، تاسماهی ایرانی یا قربرون، تاسماهی شیپ و گونه پر فاید وارداتی بنام سیبری است. ایران از این گونه ها خاویار استحصال می نماید. خاویار بدلیل رنگدانه های که دارد به رنگ خاکستری، سبز زیتونی، سیاه و طلایی بسته به نوع گونه دیده می شود و به همین دلیل بطور کلی با نام خاویار سیاه شناخته میشود.

فرآوری خاویار دارای مراحل مختلف است که در نهایت در قوطی های مخصوص برای خرید خاویار اصل آماده و بدست مصرف کننده میرسد. خاویار اصل طعم بسیار خوشایند دارد. همچنین دارای بوی مدیترانه ای خوشایند است. دانه های خاویار گرد و یکدست است و با توجه به درجه کیفیت آن میتواند متفاوت باشد. براقیت و شفافیت یک نکته در شناسایی خاویار اصل است.

خرید خاویار اصل
خاویار بلوگا

خاویار تلاژن و خرید خاویار اصل

تلاژن یک برند ثبت شده با تمامی مجوز های رسمی کشور است. این تیم علاوه بر اینکه دارای تمامی تایید های مورد نظر در حیطه استاندارد و بهداشت و دامپزشکی است  دارای یک تیم علمی و قوی است. ما تمام تلاش خود را در این جهت که پای سود جویان را از این عرضه حذف کنیم می نماییم. تیم کاملا علمی و شیلاتی ما دارای طیف وسیعی کاری است . تا بتواند تمام نیاز های نتنوع را پاسخگو باشد.
ما تمامی مراحل آماده سازی خاویار را زیر نظر متخصصان با تجربه که حرف اول را در خاویار سازی دنیا می زند را انجام می دهیم. یعنی از مرحله صید مولد تا استحصال خاویار و تمامی مراحل فرآوری خاویار در کارگاه های ما با تمامی ابزارها و تکنولوژی های بروز انجام می گیرد.
ما انواع خاویار ، در درجه های مختلف با کیفیتی عالی را ارائه می نماییم . تا خرید خاویار اصل و با کیفیت را داشته باشید. خاویار های ما تماماً دارای اطلاعات مورد نیاز مشتریان است. تیم ما که شامل متخصصان شیلاتی است تمام تلاش خود را می نماید تا جایگاه این ماده ارزشمند به سبد غذایی خانواده ها اضافه شود.


یک نوید به افرادی که نگران قیمت و مصرف خاویار هستند می دهیم که با آشنایی بیشتر با این ماده غذایی بتوانند از مصرف آن بهرمند شود. خاویار یک پیش غذا است نه یک وعده غذایی کامل بنابراین در قوطی های کوچک در وزن های پایین بسته به میزان مصرف ، مصرف کننده تهییه شده است. یادتان باشد از برندهای مشخص و مورد تایید خاویار را خریداری نمایید.
ما سعی کردیم تنوع خاویار های خود را افزایش دهیم تا نیاز طیف وسیعی از مخاطبان را رفع نماییم.

خرید خاویار اصل
خاویار سیاه

نتیجه گیری

با توجه نکاتی که گفت شده خرید خاویار اصل خیلی دور از انتظار نیست فقط کافی است که دقت خود را بالا ببرید. تلاژن و تیم کاریش علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت خود سعی دارد با انتشار مطالبی علم شما را بیشتر با این ماده غذایی آشنا کنند. با مقالات آتی ما راجع به خواص درمانی و نحوه مصرف این ماده غذایی ارزشمند همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)