خاویار

تلاژن

خرید خاویار برتر و نکات جالب و قابل توجه برای علاقمندان به آن

خرید خاویار برتر

خرید خاویار برتر و با کیفیت می تواند ذائقه افرد مختلفی را جلب کند. دوستداران و مصرف کنندگان همیشگی بدنبال خرید خاویار برتر هستند و ویژگی های آن را بخوبی میشناسند. اما خرید خاویار برتر برای افرادی که تجربه کافی ندارند چگونه است؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

خاویار و حضورش بر سر سفره ها از دیر باز به عنوان یک ماده غذایی لوکس و تجملاتی محسوب می شده است. اما خاویار یک تجربه فوق العاده ارزشمند و لذت بخش است. خاویار گران است و تجملاتی ولی همه ایناها دلیل های بزرگ و قابل توجه ای دارد.

خاویار چیست؟

خاویارتخم درون شکم ماهیان خاویاری است که بعد از مراحل آماده سازی در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد. که در بسیاری از نقاط جهان مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. خاویار سیاه واقعی فقط از یک خانواده ماهی در جهان به نام ماهی خاویاری تهیه می شود. خاویار دارای طعم و بافتی بی نظیر است.

هنگامی که یک ماهی خاویاری ماده در حال تخم ریزی است ، تخم های او برداشته می شوند ، شسته می شوند و با دقت با نمک فرآوری می شوند. اگرچه تخم بسیاری از ماهی ها که خوشمزه است ، اما خاویار واقعی با طعم دریایی و مدیترانه ای جذاب فقط توسط تخم های ماهیان خاویاری تولید می شود.

ماهی خاویاری چیست؟

 

ماهیان خاویاری ماهی است که از خانواده حاصل می شود. این ماهی ها با ۲۷ گونه ماهی خاویاری ، عمدتاً در دریای سیاه ، دریای خزر ، مناطق آتلانتیک جنوبی، آمریکای شمالی، بخش هایی از شمال غربی اقیانوس آرام و در دریاچه ها و رودخانه های بزرگ اروپا یافت می شوند.

چهار ماهی خاویار مشهور که بهترین خاویار را تولید می کنند با نام های Beluga ، Osetra وBerii , Sevruga شناخته می شوند.

خرید خاویار برتر
خرید خاویار برتر

 

خرید خاویار برتر SEVRUGA

 

تخم حاصل از این ماهیان خاویاری به نظر می رسد به دلیل داشتن چرخه تولید مثل سریعتر نسبت به گونه های هم خانواده خود دارد. یکی از محبوب ترین خاویاری است که در بازار یافت می شود. خاویار Sevruga کوچک و شکننده است و رنگ آن از خاکستری تا سیاه است. با طعم نمکی شور و بوی مطبوع و دانه های نرم و لطیف است.

خرید خاویار برتر Osetra

آستررا دومین خاویار پر طرفدار بعد از بلوگا در بازارجهانی . ماهی خاویاری آسترا تخم هایی با اندازه متوسط تولید می کند که رنگ آن از خاکستری روشن تا قهوه ای تیره یا طلایی است. این خاویار دارای طعمی خامه ای است که بر دارای بافت نرم است.

خرید خاویار برتر Beluga

منشا اصلی دریای خزر، بلو گا، همچنین به عنوان Huso huso شناخته می شود. مجلل ترین و پرطرفدار ترین خاویار جهان به حساب می آید.
از بین همه ماهیان خاویاری ، این ماهی بزرگتر است.خاویار beluga به دلیل اندازه بسیار زیاد ، بزرگترین تخم ماهی را تولید می کند که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. تخم ها از رنگ خاکستری روشن تا روشن روبه سیاه است.

خرید خاویار اصل
خاویار بلوگا

 

خرید خاویار برتر و بهترین خاویار

 

با وجود تنوع گزینه های خاویار راه های زیادی برای لذت بردن از خاویار و انتخابی برای همه وجود دارد. تفاوت در ذائقه ها سبب می شود نتوان بطور صد درصد نوع خاصی را از خرید خاویار برتر دانست. بنابراین می توان خاویاری برتر دانست که دارای استاندارداهای لازم و با کیفیت باشد.

خرید خاویار برتر
خرید خاویار برتر

چگونه از  خوردن خاویار لذت ببریم؟

خاویارنه تنها این یک غذای فوق العاده خوشمزه است، بلکه خاویار نیز منبع خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی است که باعث سلامتی بدن می شود.
اگر برای اولین بار سعی دارید خاویار مصرف کنید. توصیه می کنیم از یک قاشق مخصوص غیرفلزی استفاده کنید تا مطمئن شوید خاویار شما هیچ یک از طعم های قاشق را جذب نمی کند. یک قاشق مرباخوری کوچک را داخل دهان خود بگذارید.
بسیاری از افراد از خاویار به همین شکل به تنهایی لذت خواهند برد ، اما گاهی با طعم های مکمل مانند پیاز ، لیمو ، خامه ترش بسیار جذاب است. یک راه عالی دیگر برای لذت بردن از خاویار ، کرم فریم یا بلینی است! بلینی به طور ساده یک پنکیک یا کرپ نازک است. یک مقدار خاویار را روی یک بلینی قرار دهید و روی آن پیازچه بپاشید. شما می توانید کره یا خامه ترش را اضافه کنید تا بافت خامه ای  را تقویت  کنید.

خرید خاویار برتر
خرید خاویار برتر

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)