خاویار

تلاژن

خرید خاویار خوب و مناسب ، بنام خاویار بری و آشنایی کامل با آن

خرید خاویار خوب و مناسب

 

خرید خاویار خوب و مناسب برای بسیاری از دوستداران سلامت و غذاهای دریایی مهم است. خرید خاویار خوب و مناسب  بنام بری از نظر کیفیت و قیمت بسیار ایده آل است. برای آشنایی بیشتر با خرید خاویار خوب و مناسب بنام خاویار بری از تاسماهی سیبری با ما همراه باشید.

خاویار سیبری از گونه ماهیان خاویاری سیبری ( Acipenser baerii ) تولید می شود.

 

 خاویاری سیبری ممکن است به اندازه خاویارهای دیگر و مهم شناخته نشود اما بسرعت در جهان افزایش چشمگیری پیدا کرده است. برخی از متخصصان حتی بیشتر طرفدار طعم شیرین این خاویار هستند. اندازه این خاویار سیبری کوچکتر با بافت لطیف و منسجم است.

خرید خاویار خوب و مناسب بری

 

گونه : ( Acipenser baerii ) ماهی خاویاری سیبری
رنگ: سیاه
طعم: ملایم ، شیرین
اندازه مرواریدها: متوسط و کم
بافت: محکم و لطیف
توجه داشته باشید که خاویار به مدت 4-6 هفته در یخچال و فریزر شما در حالت مطلوب باقی می ماند. نکته اساسی ، پس از باز شدن شما باید ظرف سه روز خاویار مصرف کنید.

در حال حاضر ، خاویار ماهی خاویاری سیبری بیشترین تولید گونه خاویار در سطح جهان را دارد.
بلوغ ماهیان خاویاری سیبری بین 4-7 سال طول می کشد تا به بلوغ برسد و هر ماهی خاویاری حدود 1.5 کیلوگرم خاویار تولید می کند. آنچه باعث تفاوت خاویار بری از بقیه می شود اندازه متوسط و طعم لطیف و دانه های منسجم آن است.
همچنین ماهیان خاویاری سیبری بیشتر بخاطر خاویار تیره و براق خود دارای ارزش هستند. جمعیت این ماهی هم در فهرست قرمز IUCN در معرض خطر قرار دارد و خاویار بری بیشتر از ماهیان خاویاری پرورشی از مزارع برداشت می شود.

دامنه رنگ این خاویار از قهوه ای تیره تا سیاه است و به طور معمول دارای دانه های براق و متوسط است. این غذا را می توان به تنهایی – ترجیحاً سرد – و یا با غذاهای ساده ای مانند ترکیب پنکیک بلینی و کرم فرش سرو کرد.
اکنون مزارع پایدار و با اخلاق، قابل اطمینان ترین مکان برای خرید خاویار هستند. خاویار آنها سازگارتر است زیرا ماهیان خاویاری رژیم غذایی کنترل شده ای دارند. این امر در قیمت نیز تأثیرگذار بوده و خاویار بری در دسترس بیشتری است.

با این حال، وقتی نوبت به خرید خاویار خوب و مناسب می رسد، انتخاب صحیح چیست؟

 

از نظر بسیاری، بافت متمایز، قیمت عالی و جذابیت بصری خاویار Baerii این خاویار را به تنهایی به گزینه ایده آل تبدیل کرده است.
 خاویار Acipenser Baerii در سراسر جهان قابل تهیه است. این منبع گرانبها که جایگزین محبوب و مقرون به صرفه تری برای خاویار نفیس و مجلل از بلوگا است ، در سراسر جهان تولید می شود. ایران با کیفیت ترین خاویارهای بری را تولید می کند، و به بازار روسیه ، ایالات متحده آمریکا و مکان های مختلف در اروپا نیز صادر می کند.
خاویار Acipenser در طیف وسیعی از اندازه های مختلف  از قوطی 10-20 گرم  تا متوسط  با قیمتی بسیار مناسب است که قابل دسترس تر برای قشر جامع تر است.

تلاژن سفارش شما را روزی که ارسال می شود آماده و بسته بندی می کند تا از حداکثر طراوت و کیفیت برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)