خاویار

تلاژن

خواص خاویار برای ورزشکاران که می تواند بسلامتی و تندرستیشان کمک کند

خواص خاویار برای ورزشکاران

 

خواص خاویار برای ورزشکاران بسیار زیاد و دوست همه کسانی است که از فعالیت های ورزشی لذت می برند. خواص خاویار برای ورزشکاران شامل مواردی است که میتواند به عملکرد بهترشان و سلامتی بدنشان کمک نماید. با خواص خاویار برای ورزشکاران بیشتر آشنا شوید.

مصرف یک قاشق خاویار بعد از یک تمرین سنگین شنا چه می کند؟ مصرف خاویار در هنگام صبحانه ، 2 ساعت قبل از شروع ورزش ، چطور؟ و یا بعد دویدن صبگاهی ؟

شاید هر روز خوردن خاویاری مانند بلوگا تا حدودی گران باشد ، اما گزینه های ارزان تری نیز برای همه وجود دارد.بخصوص برای ورزشکاران که می تواند بسیار به آنها کمک کند. 

خواص خاویار برای ورزشکاران
خواص خاویار برای ورزشکاران

 

سوال این است که چرا ورزشکاران بهتر است خاویار بخورن؟

4 دلیل مهم برای خواص خاویار برای ورزشکاران

دلیل شماره 1

خاویار یک غذای فوق العاده است. فواید سلامتی و تغذیه ای شگفت انگیز است. فقط یک قاشق خاویارحاوی 70٪ نیاز روزانه شما به اسیدهای چرب امگا 3 است. یک مطالعه در سال 2011 نشان داده است که مقدار قابل توجهی امگا 3 سبب کاهش التهاب ناشی از ورزش می شود. ، امگا 3 این اسیدهای چرب غیر اشباع می تواند به تحمل فشار و بهبود وضعیت فعالیتی در ورزشکاران کمک نماید.

دلیل شماره 2

این است که خاویار سرشار از آهن است. آهن بسیار مهم است ، به خصوص اگر درگیر ورزش های شدیدی مانند ورزش های شنا ، دومیدانی، بدنسازی و قایقرانی باشید. افرادی که این ورزش ها را انجام می دهند به میزان بالایی آهن نیاز دارند.
آهن اگر با قابلیت بازسازی هموگلوبین خاویار ترکیب شود ، اگر شما فعالیت های سخت و هوازی انجام می دهید می تواند شگفتی ایجاد کند.

دلیل شماره 3

این است که خاویار در واقع یک عضله ساز است.

حدود 100 گرم خاویار ماهیان خاویاری حاوی 25-30 گرم پروتئین است. اسیدهای آمینه مانند لیزین ، آرژنین ، ایزولوسین ، متیونین و هیستیدین همه به همراه هم در بسته بندی ها های متنوع خاویار وجود دارند.

دلیل شماره 4

خاویار همچنین سرشار از کلسیم است ، بنابراین به تقویت استخوان ها کمک می کند.

 

خواص خاویار برای ورزشکاران که خاویار دربرنامه هایشان وجود دارد.

 

استفاده از خاویار برای ورزشکاران و افرادی که به طور منظم ورزش می کنند بدون اغراق یک دوست قابل اعتماد می باشد. خاویار قبل از تمرین به شما انرژی می بخشد و مصرف آن برای چند ساعت بعد از تمرین نیروی از دست رفته تان را دوباره جبران می کند.
علاقمندان به قایقرانی ، دویدن ، شنا، بدنسازی و فعالیتهای مشابه بدنی برای جبران مجدد منبع انرژی به یک منبع ارزشمند و کارآمد نیاز دارند.

 بر اساس بانک اطلاعات ترکیبات غذایی USDA ، خاویار حاوی مقادیر قابل توجهی مواد معدنی مانند آهن ، منیزیم و کلسیم است. همچنین حاوی تقریباً کل مقدار توصیه شده روزانه ویتامین B12 ، یکی از اصلی ترین مواد مغذی مورد نیاز رژیم ورزشکاران است.
شما می توانید حتی از خاویار قرمز که قیمت مناسبی دارد استفاده کنید و آن را یک جایگزین فوق العاده برای گوشت قرمز قرار دهید. خاویار سریعتر هضم می شود و بهتر جذب بدن می شود.

خواص خاویار برای ورزشکاران

در خاویار طبیعی با کیفیت بالا ، یک مجموعه کامل از مواد مغذی و مفید وجود دارد. اسیدهای آمینه مانند لیزین، آرژنین، ایزولوسین، متیونین و هیستیدین به طور بهینه در خاویار ماهیان خاویاری ترکیب شده و به بازیابی رشته های عضلانی و رگ های خونی کمک می کنند.

علاوه بر این ، خاویار طبیعی سرشار از کلسیم است ، بنابراین به تقویت استخوان ها کمک می کند. مصرف خاویار بعد از هر تمرین ضروری نیست ، اما لذت بردن از طعم عالی آن گاه به گاه مفید است. خاویار سیاه و قرمز یک مکمل غذایی عالی برای مردان و زنان فعال است که خود را متناسب نگه می دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)