خاویار

تلاژن

فروش خاویار در بسته بندی های استاندارد دارای چه ویژگی های منحصر به فردی است؟

فروش خاویار در سراسر ایران انجام می گیرد. اما با توجه به اینکه این ماده غذایی بسیار گرانقدر و ارزشی است تمامی مراحل آن از جمله صید مولد تا بسته بندی نیاز به متخصص خود را دارد. بنابراین مراکز فروش خاویار هم تخصصی هستند. نمیتوان به همه مراکز اطمینان نمود. با ما تا انتها همراه باشید که با ویژگی های مطلوب یک بسته بندی مناسب خاویار آشنا شوید.

به طور کلی اولین ملاک برای تهییه یک خاویار با کیفیت و مناسب شناخت یک برند معتبر است. در واقع اگر شما از یک برند معتبر خاویار را تهییه کنید نیاز نیست که همه اطلاعات صحت خاویار را بدانید. بنابراین یافتن یک تیم علمی تخصصی در زمینه فرآوری خاویار بسیار اهمیت دارد.

فروش خاویار در بسته بندی های مختلف انجام می شود. یکسریعلائم و ویژگی ها در بسته بندی های خاویار دیده می شود که مهم اند. البته شاید همه آنها را یکجا در یک بسته بندی مشاهده نکنید. بنابراین بنده به عنوان یک کارشناس متخصص به شما میگویم اگر مواردی را در بسته بندی ندید دلیل بر استاندارد نبودن آن خاویار نیست. در واقع بسیاری از موارد میتواند استفاده شود یا نشود. اما ما به  آنها اشاره میکنیم تا به هنگام برخورد با هرکدام از آن علائم بدانید منظور چیست . با ما تا انتها همراه باشید تا به راحتی از جزئیت یک بسته بندی خاویار آگاه شوید.

فروش خاویار و شناخت برچسب های آن

متاسفانه بر چسب ها و اطلاعات غلط ، گمراه کننده و فریبنده در صنایع غذایی پدیده ای معمولی است. به دلیل پیچیدگی در ارائه اطلاعات در مورد مواد اصلی خاویار حاصل شده، چگونگی فرآوری ، قیمت زیاد و تنوع کیفی آن، مصرف کنندگان و توزیع کنندگان به تنهایی از روی برچسب محصول نمی توانند ارزیابی صحیحی از کیفیت آن داشته باشند.

به همین دلیل نیاز است تا خریداران اطلاعات بیشتری از کیفیت محصول داشته باشند و البته این اطلاعات از طرف شرکت های مورد اطمینان در دسترس مشتر های قرار میگیرد. بسیاری از افراد سود جو برچسب های تقلبی بدون برند استاده می کنند که اطمینان از سلامت و کیفیت خاویار را کاهش می دهد.

همین الآن میتوانید با خیالی آسوده انواع خاویار اصل برند تلاژن را سفارش دهید.
02188904808 –09025345001-

بسته بندی خاویار تاسماهیان

در کشورهای متخصص در حیطه خاویار مانند ایران و روسیه در زمان سابق فروش خاویار بیشتر در قوطی ها در وزن های 1/8 تا 0/6 انجام می شد. این قوطی ها کمی بالاتر از لبه ظرف پر می شوند. در قوطی طوری گذاشته می شود که علامت روی در و بدنه آن با همدیگر منطبق شوند.د ر قوطی اندکی فشار داده می شود تا آب اضافی و حبابها خارج شود. سپس یک نوار لاستیکی به عرض چهار تا شش سانتی متر (5/1 -5/2 اینچ) روی در قوطی ها برای اطمینان بیشتر قرار می گیرد.

خاویاری که به این روش بسته بندی می شود، باید در طول دوره انبار داری و توزیع، در سردخانه نگهداری شود.  امروزه بدلیل گسترش فروش خاویار بصورت خرده فروشی بسته های کوچک بیشتر به بازار عرضه می شود.

علائم و اختصار های روی بسته بندی ها

برخی از علائم رایج که در بسته بندی های خاویار ممکن است با آن روبرو شوید را در اینجا به آن اشاره نموده ایم .

اوزون برون =S  فیل ماهی = B  شیپ= Sh   تاس ماهی ایرانی و روسی = O  این علامت ها البته بیشتر برای صادرات استفاده می شود یا بیشتر در کشور های دیگر دیده می شود.
رنگ خاویار فیل ماهی گاهی با علامت های زیر مشخص می شود. خاکستری تیره=O خاکستری=OO خاکستری روشن=OOO سیاه=X
سایر تاسماهیان با رنگ ها علامت های زیر
خکستری روشن=A  قهوه ای یا خاکستری تیره=B  سیاه=C
معمولا اطلاعتی از قبیل کشور تولید کننده و نوع خاویار و درجه بندی خاویار ها هم روی قوطی دیده می شود. هر خاویار هم بسته به نوع فرآوری و کیفیت دارای تاریخ انقضا مشخص است.

بسته بندی های رایج در کشور

بسته بندی خاویار در خلا در ظروف شیشه ای و قوطی های گوچک 100-50-30 گرمی امروزه در کشور ما رایج تر هستند. این ظروف هم معمولا پاستوریزه می شوند و یا به روش های استاندارد دیگر بسته بندی می شوند. هم ظروف شیشه ای هم قوطی های فلزی باید در یخچال یا سردخانه نگهداری شوند تا زمان مصرف آن .

همین الآن میتوانید با خیالی آسوده انواع خاویار اصل برند تلاژن را سفارش دهید.
02188904808 –09025345001-

فروش خاویار
فروش خاویار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم (خرید خاویار)